Grup Hepsi Fan CLub © 2oo9
GHFC'a HoşgeLdiniz...
Lütfen Forumumuzdan YararLanabiLmek İçin Üye OLunuz veya Giriş Yapınız...
GHFC'a HoşgeLdiniz...
Lütfen Forumumuzdan YararLanabiLmek İçin Üye OLunuz veya Giriş Yapınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşgeLdiniz, Misafir.
Son Ziyaretin: Perş. Ocak 01, 1970
MesaJ Sayın: 22

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

karşılıksız sevgi mktubu

5 posters
YazarMesaj
alev
Truê Lové
Truê Lové♥

Kadın
Ruh HaLim : karşılıksız sevgi mktubu Uzguner0
Başarı : 43

karşılıksız sevgi mktubu Empty
MesajKonu: karşılıksız sevgi mktubu   karşılıksız sevgi mktubu Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 8:48 pm

Seni ne çok sevdim ben. Ne çok gözyaşı döktüm senin için. Geceleri sen yatağında meleklerin kanatlarıyla uçarken ben penceremin önünde senin rüyana girmek için dua ederdim. Bir bakışına, bir dudak kıvrımında titreşen gülüşüne ulaşmak için dünyanın bütün çiçeklerini önüne sererdim. Şiirler, şarkılar, sevgiler içimde tutuşan bir ateş, onun yangınında senin için kül kesildim. Ağır hastalar geceyi zor geçirir. Sabahı bekler kırgın yürekler, hasta umutlar, yalnız ruhlar. Yalnızdı gecelerim. Hastaydı gecelerim. Kan kaybından giden bir yaralı gibi umarsızdı gecelerim. Bir uçurumun kenarına beni taşıyan karabasandı gecelerim. Adına yalnızlık dedim. Sensizlik dedim… Sen beni bilmedin, beni tanımadın, beni sevmedin... Bu bir ölümdü, bu bir fermandı... Bıçak kesmez artık beni, ip asmaz, çeküller yüreğimi taşımaz. Yaşamak mümkün değil, yalnızlık karanlık kapılarıyla üstüme kapandı. Amansız acılar içindeyim Ey Sevdiğim... Ben seni ne çok sevdim. Dünya bildi, bir sen bilmedin. Yalnızlığın diğer adı aşka karşılık almamaktır. Kaçılamayacak kadar yakın, tutulamayacak kadar uzak bir yerdesin… Benim aşkıma yalnızlık kucak açtı. Senin yokluğuna dokundum, içim yandı. Odamın çıldırtan sessizliğinde sana seslendim. Yankısı döndü dolaştı, senin kapıların bana kapalı. Kendi sesim yine bana ulaştı. Anladım ki beni hiç duymayacaksın. Sana sitem edemem. Sana kırılamam. Bir tek dileğim var senden, son bir tek isteğim. O da MUTLU OLMAN.
MUTLU OL SEVDİĞİM... BİRİCİĞİM... AŞKIM... NEREYE KİME GİDERSEN GİT YETER Kİ SEN MUTLU OL…
S.ModératöR&GrafikeR
SupeR'KauLitz'GirL^

Kadın
Başarı : 16

MesajKonu: Geri: karşılıksız sevgi mktubu   karşılıksız sevgi mktubu Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 11:16 pm

şaşırdım sağol bebiş
http://hepsifani.forumt.biz
=€dwaRd'KbRa=
~ ModératöR
~ ModératöR
=€dwaRd'KbRa=

Kadın
Ruh HaLim : karşılıksız sevgi mktubu Asikvm1
Başarı : 0

MesajKonu: Geri: karşılıksız sevgi mktubu   karşılıksız sevgi mktubu Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 6:35 am

ayy sağoL canım Very Happy
http://erenbakici-fanclub.9forum.biz
ŞıMaRıK-GüLÇiNci
Member
Member

Kadın

MesajKonu: Geri: karşılıksız sevgi mktubu   karşılıksız sevgi mktubu Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 1:05 am

sağol canım
eren bakıcı
Hardworking Member
Hardworking Member
eren bakıcı

Kadın

MesajKonu: Geri: karşılıksız sevgi mktubu   karşılıksız sevgi mktubu Icon_minitimePtsi Nis. 06, 2009 3:37 am

Sağol Tatlım

karşılıksız sevgi mktubu
1 sayfadaki 1 sayfası